Підсумки обласного конкурсу „Захисники України: історія та сьогодення”

3 груд. 2018
У Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” відбулося нагородження переможців обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт „Захисники України: історія та сьогодення”.

У суботу, 1 грудня, напередодні Дня Збройних сил України,  у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” відбулося нагородження переможців обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт „Захисники України: історія та сьогодення”.
         Конкурс проходив у чотирьох номінаціях: „Лист”, „Вірш”, „Малюнок”,  „Фоторобота”.  Учні Чопської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 та вчителі, які їх підготували, а також відповідальні за проведення Конкурсу в місті Чоп,  взяли участь у ІІІ етапі цього конкурсу: Кіш Ніколетт – у номінації „Малюнок”, Пилип Аліна –   у номінації „Лист”, Навроцький Віталій – у номінації „Вірш”.

Приємним сюрпризом стало те, що учениця 7-Б класу Чопської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 посіла  ІІ місце у номінації „Малюнок” та була нагороджена цінним подарунком – годинником,  як нагадуванням про цінність кожної хвилини життя, кожної миті для творчості і добрих справ.

Усі діти-учасники урочистостей отримали масу задоволення , а також уже традиційно солодкий подарунок – коробку цукерок „Ужгород”.