ЧОПСЬКА МІСЬКА РАДА                                                                      ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ,                                                             ЧОПСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

МОЛОДІ І СПОРТУ                                                                         ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

01 лютого 2017 року                                            м.Чоп                                             № ­­­­  05-од / 2_

Про затвердження паспортів

бюджетних програм місцевого

бюджету на 2017 рік.

Відповідно до статті 20 Бюджетного кодексу України, правил складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 26 серпня 2014 року № 836 „Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів” (зі змінами і доповненнями), зареєстрованим Міністерством юстиції України 10 вересня 2014 року № 1103/25880, рішення вісімнадцятої сесії сьомого скликання Чопської міської ради від 23 грудня 2016 року №5 "Про міський бюджет на 2017 рік"

НАКАЗУЄМО:

1.      Затвердити паспорти бюджетних програм  на 2017 рік Управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради за кодами видатків та кредитування (КПКВК): 1010180 (Керівництво і управління у відповідній сфері у містах республіканського Автономної Республіки Крим та обласного значення), 1011010 (Дошкільна освіта), 1011020 (Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами ( в т.ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами), 1011230 (Надання допомоги дітям-сиротам, позбавленим батьківського піклування, яким виповнюється 18 років), 1013141 (Здійснення заходів та реалізація проектів на виконання Державної цільової соціальної програми «Молодь України»), 1014060 (Бібліотеки), 1014090 (Палаци і будинки культури, клуби та інші заклади клубного типу), 1014100 (Школи естетичного виховання дітей), 1015011 (Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту), 1015031 (Утримання та навчально-тренувальна робота комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл), 1016330 (Проведення невідкладних відновлювальних робіт, будівництво та реконструкція загальноосвітніх навчальних закладів).

2. Відповідно до діючого законодавства, складати звіти про виконання паспортів бюджетних програм  у терміни, визначені для подання зведеної річної фінансової та бюджетної звітності.

3. Контроль за виконання наказу  залишаю за собою.

Начальник управління                                                                    М.О.Лугова

Начальник фінуправління                                                             Н.Ф. Абрамова