У ЗОШ №1 пройшли заходи, приурочені до 203 річниці з дня народження Тараса Шевченка

10 бер. 2017
Шевченківські дні у Чопській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

З  2 березня в Чопській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 стартували заходи, приурочені відзначенню 203-річниці з дня народження Тараса Шевченка. Шевченківська декада стартувала  акцією «Одягни вишиванку – вшануй пам’ ять Кобзаря». Школа розцвіла національним українським вбранням. Вчителі української мови та літератури разом із бібліотекарем репрезентували увазі школярів тематичну виставку «Не забуде Україна Шевченкове слово», де ознайомили читачів з новинками літератури, а також провели екскурсію до куточка під назвою «Кобзарева світлиця».

10 березня  проведена літературно-музична композиція «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття!». Особливо зворушливо звучали пісні на вірші Кобзаря. Також серед учнів 5 і 6 класів був проведений конкурс учнівської поезії та ілюстрацій до Шевченкових творів.

На відкритих та позакласних заходах використовували різні форми проведення: інформаційно-комунікативні технології, інтерактивні методи, що сприяло кращому засвоєнню матеріалу учнями, вихованню поваги до творчості Кобзаря, залученню дітей до глибин Шевченківської мудрості, утвердженню його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства.