30-31 травня у дошкільному навчальному закладі “Казка” провели бал випускників. Найстарші вихованці дитячого садочка в новому навчальному році сядуть за шкільні парти. Цьогоріч ДНЗ закінчили 86 дітлахів, серед яких 69 навчалося в українських групах й 17 в угорській.

За традицією, вихованці українських груп брали причастя у церкві Успіння Святої Богородиці, а на свято до дітей угорської групи завітали священик Чопської Римо – Католицької церкви Отець Петро та Пастор Християнської церкви Федулов Олександр.

На святковий вечір до малечі, окрім батьків і рідних, завітали заступник міського голови, керуючий справами Валентина Плиска, головний спеціаліст управління освіти, культури, молоді і спорту Людмила Капко.

“Хочу вас привітати із цим чудовим світлим святом — першим випускним. Шановні батьки, нехай мрії ваших діток збуваються, щоб ви бачили їх тільки щасливими. Випускники, бажаю, аби прийшовши до першого класу, були хорошими школярами, радували своїх вчителів. Ви — найкращі, адже створили таку чудову атмосферу свята, яка принесла нам дуже багато позитивних емоцій”, — зауважила Валентина Плиска.