Управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради

ОГОЛОШЕННЯ

У зв’язку з введення інтеренет-ресурсом www.klasna.com, на якому розміщений сайт дошкільного навчального закладу «Казка», платної послуги «Загальна електронна реєстрація дітей в ДНЗ» тимчасово призупинено електронну реєстрацію дітей в заклад.

Всі списки дітей на влаштування в дошкільний навчальний заклад «Казка» міста Чоп оприлюднені на стенді інформаційного вісника закладу, сайті управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради  (www.chop.klasna.com) та персональному сайті ДНЗ «Казка» (www.chop_dnz.klasna.com).

Для подолання тимчасових незручностей адміністрацією дошкільного закладу вирішується питання щодо відновлення електронної реєстрації.

В період відсутності роботи «Загальної електронної реєстрація дітей в ДНЗ» зареєструвати дитину в заклад можна особисто, звернувшись в садочок (м. Чоп, вул. Миру 8) або надіславши електронний лист  зі всіма необхідними даними за наступною адресою: [email protected].

Адміністрація закладу  просить вибачення за тимчасові незручності.