Вчора, 1 червня, у Чопській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені Іштвана Сечені відзначили Міжнародний день захисту дітей.

На заході були присутні секретар Чопської міськради Михайло Чолавин, заступник міського голови, керуючий справами Валентина Плиска, начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Марія Лугова, її заступник Єва Сюч.

«Шановні діточки, батьки, дідусі та бабусі, вчителі та гості цього свята, сьогодні в цілому світі відзначається Міжнародний день захисту дітей. У кожної дитини повинно бути щасливе дитинство, і міська  рада та чопська громада будемо старатися, щоб так воно й було. Гарно відпочивайте і набирайтеся сил», — відзначив Михайло Чолавин.

Під час концерту начальник управління освіти, культури, молоді та спорту нагородила дипломом VII дитячого обласного фольклорного фестивалю-конкурсу «Веселковий передзвін» ученицю ЗОШ №2 імені Іштвана Сечені, вихованку ДМШ Ребеку Дзяпко за І-ше місце. Опісля чого привітала усіх присутніх зі святом: «Недаремно 1-го червня відзначають Міжнародний день захисту дітей — це перший день літа, перший день дитячих канікул. Тож нехай це свято буде веселим і щасливим, нехай наші діти будуть радісні,  над ними буде мирне небо,  їхнє життя буде сонячне та яскраве, як сьогоднішній день».

Порадували усіх присутніх своїми запальними танцювальними та пісенними виступами учні загальноосвітніх  шкіл, вихованців дошкільного навчального закладу «Казка», Чопської ДМШ, угорського вокального ансамблю «Гармонія», народного хореографічного ансамблю сучасного танцю «Арабеск», народного клубу східного танцю «Наргіс».

Паралельно зі святом розпочалися майстер-класи (малювання на обличчі та папері, плетіння браслетів із стрічок, виготовлення квітів із паперу та цукерок, песиків із повітряних кульок), були представлені стенди міської бібліотеки і музичної школи, проведені спортивні естафети, турнір із міні-футболу серед дитячих команд, конкурс малюнка на асфальті.