Гордість школи - гордість міста

13 лют. 2017
У загальноосвітніх навчальних закладах міста Чоп навчається 50 відмінників

Гордість школи – гордість міста

Мабуть, немає такого учня, котрий не хотів би бути відмінником. Проте аж ніяк не кожному це вдається. Бо вчитися на «відмінно» впродовж багатьох років — дуже копітка, а часом і виснажлива праця. І це не дивно, адже більшість батьків мріють про те, щоб їх дитина в школі була відмінником, вважаючи, що блискучі успіхи у навчанні є запорукою майбутнього успіху. Хто ж вони такі чопські відмінники?

Це хлопці й дівчата, які легко й швидко засвоюють навчальний матеріал з усіх шкільних предметів, беруть участь в олімпіадах і конкурсах та займають там призові місця.
     Звичайно, навчання займає майже весь вільний час учня, зате після закінчення11-го класу їм буде легше вступити до бажаного вищого навчального закладу, а отримані в школі знання завжди пригодяться.

Отож, за результатами І семестру навчального року  в  Чопській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 навчається 38 учнів – відмінників:

5 клас: Берта Анна, Вакарова Леся, Кіш Ніколетта, Климчук Євгенія, Лешко Юлія, Малявський Антон, Попович Іштван, Радойчич Фредеріка, Унгуряну Денис, Якобчук Камілла.

6 клас: Балко Яна, Варфаламеєва Вероніка, Гладинець Тетяна, Зубець Анна, Місяйло Анна, Островська Кароліна, Попенко Катерина, Сліпокурова Юлія, Тресіна Євгенія.

7 клас: Бабунич Діана, Пилип Аліна.

8 клас: Білик Анастасія, Кметик Юлія, Оліферчук Олеся, Підвисоцька Ніка, Ряшко Дарина, Цігуш  Ганна, Чолавин Назар.

9 клас: Гусейнова Ксенія, Іванина Олена.

10клас: Голич Марія, Кротенюк Анастасія, Майор Юлія, Ряшко Анна.

11 клас: Гнатишина Ксенія, Іштвані Валерія, Романюк Вікторія, Сауцька Катерина.

У Чопській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 імені Іштвана Сечені навчається 12учнів – відмінників:

5 клас: Войтюк  Ніколетта, Штефанець Біанка.

6 клас: Ковач Ніколета,  Маломка Габріелла.

7 клас: Буяло Фружіна,  Дроздова Олександра.

8 клас: Козьма Юлія.

9 клас: Висоцький Віктор

10 клас: Бойко Даніел,  Мишак Бернадетт,  Сабов Клаудія,  Сані “С” Біанка.

Управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради висловлює щиру подяку і глибоку вдячність батькам за виховання дітей. Вітаємо учнів з їхніми великими успіхами — відмінними результатами у навчанні.

Такі високі досягнення можливі лише завдяки напруженій праці учнів, професіоналізму вчителів та підтримці батьків.

Сьогоднішніми відмінними результатами пишаються учні, батьки, школа, місто, а в найближчому майбутньому ними пишатиметься вся держава.