Цьогоріч серед учнів 5-11 класів Чопська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 має 38 відмінників, Чопська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 імені Іштвана Сечені – 6!

Ми пишаємося Вами і бажаємо успіхів у подальшому навчанні!

Відмінники Чопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1:

5 клас: Берник Вікторія, Габрикевич Наталія, Горбей Ангеліна, Карпов Олексій, Мартинов Кирил, Меліка Анна, Олексик Крістіна, Франчук Дмитро, Хижняк Каріна, Шевченко Вероніка, Штих Анастасія, Шушканич Тарас.

6 клас: Габрикевич Вікторія, Захарчук Поліна, Зязін Дмитро, Ковальов Віктор, Майор Валентин, Попович Вадим, Приходько Максим, Росоха Євгенія, Сокач Костянтин, Цебак Олег.

7 клас: Кованюк Катерина, Лешко Юлія.

8 клас: Балко Яна, Варфоломеєва Вероніка, Гладинець Тетяна, Зубець Анна, Сліпокурова Юлія.

9 клас: Метенько Анна, Пилип Аліна.

10 клас:  Білик Анастасія, Підвисоцька Ніка, Ряшко Дарина, Цігуш Анна, Чолавин Назар.

11 клас: Гусейнова Ксенія, Іванина Олена.

Відмінники Чопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 імені Іштвана Сечені:

5 клас: Козма Томаш, Кочмар Лаура.

6 клас: Зан Аттіла, Молнар Шікі Лора.

7 клас: Штефанець Біанка.

8 клас: Кертейс Діана.