Відзначення 100-річчя Василя Сухомлинського

14 лист. 2018
У Чопській ЗОШ І-ІІІ ст.№1 проведено ряд заходів з нагоди відзначення 100-річчя Василя Сухомлинського

26 вересня  2018 року, в день народження В.Сухомлинського, відкрита книжкова виставка «Великий педагог, великий Добротворець», на якій можна було взяти книжки В.Сухомлинського і доторкнутися до світу його мудрості і доброти.

26 – 27 вересня проведено бесіди «Дітям про В.О.Сухомлинського» (для учнів 1-4 класів) та «Криниця людської мудрості В.О.Сухомлинського» (для учнів 5-7 класів).

28 вересня для учнів 2-х класів проведено екскурсію в бібліотеку, під час якої учні ознайомилися з правилами поведінки в бібліотеці. «Книга – наш друг – основне гасло кожної людини».

Яскравою та різноманітною стала виставка ілюстрацій до оповідань та казок В.Сухомлинського – «Справжній казковий світ!»