Учора, 15 березня, на відпочинок у Воловецьку філію Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді “Арніка” відправилося 20 учнів Чопської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1: 7 дітей учасників бойових дій, 10 дітей із багатодітних сімей, 3 відмінників навчання.

Відпочивати та оздоровлюватися учні будуть впродовж 14 днів: з 15 до 28 березня 2018 року.

Табір розташований у с. Нижні Ворота Воловецького району. Діти відпочиватимуть у комфортних кімнатах. До їхніх послуг –  комп’ютерний клас, підключений до мережі Інтернет, Wi-fi, кабінети для майстер-класів, кімнати відпочинку.

У плані роботи табору ряд заходів навчально-виховного характеру: вікторини, конкурси,  екскурсії у Міжгірський реабілітаційний центр для ведмедів, майстер-класи, виставки малюнків, робіт дитячої творчості.