12-13 березня у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 стартували заходи, приурочені відзначенню 204-річниці з дня народження Тараса Шевченка.
   Шевченківські дні стартували  акцією «Одягни вишиванку – вшануй пам’ ять Кобзаря»: школа розцвіла національним українським вбранням. Метою заходу було формування духовної культури, виховання почуття любові та поваги до традицій свого народу, збереження і розвитку інтелектуального потенціалу.
   Вчителі української мови та літератури разом із бібліотекарем презентували увазі школярів тематичну виставку «Не забуде Україна Шевченкове слово», де ознайомили читачів з новинками книг. Також відбувся конкурс стінгазет під назвою «Кобзарева світлиця». На відкритих та позакласних заходах використовували різні форми проведення; використовувалися інформаційно-комунікативні технології, інтерактивні методи, що сприяло кращому засвоєнню матеріалу учнями, вихованню поваги до творчості Кобзаря, залученню дітей до глибин Шевченківської мудрості, утвердженню його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства.