Інтернет прийшов у наше життя, ставши невід’ємною частиною найближчого оточення. Те, що для нас, покоління до комп’ютерного дитинства, виглядає інновацією, для сучасних дітей є звичною буденністю. Вони швидко орієнтуються у віртуальному світі, відкривають власні способи використання новітніх можливостей інформаційно-комунікаційних технологій, визначають свої уподобання, розвивають нові потреби.
   Часто весь  цей світ залишається багато в чому невидимим для дорослих, які не мають стільки часу, щоб пройти тими ж шляхами кібер-простору, якими блукають їхні діти. Проблема полягає в тому, що в своїх природних експериментах із засвоєнням навколишнього середовища діти стикаються з небезпеками і у віртуальному просторі.
    Однією із найгостріших проблем взаємодії дитини з Інтернетом є небезпека зіткнення з агресивними нападами, які називають кібер-буллінгом.
  Кібертероризм є потужним засобом психічного насильства і стає частою причиною душевних страждань та психічних розладів молоді. З цим явищем потрібно боротися!
   У Чопській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 практичний психолог Федчик Т.М. упродовж  лютого проводить превентивну роботу з попередження проявів кібер-буллінгу в учнівському середовищі  з учнями 5-11 класів. У роботі застосовуються тренінгові вправи,  тематична презентація, проводяться обговорення, бесіди.