Конкурсні здобутки учнів Чопської ДМШ зобов’язують викладачів одного із відділів школи кожного року ділитися своїм передовим досвідом роботи у рамках обласних семінарів шкіл естетичного виховання Закарпатської області.

Тому 24 листопада на базі Ужгородської ДМШ ім. П. І.Чайковського викладачами Чопської ДМШ фортепіанного відділу Альоною Пілявською-Дьоминовою і Вірою Гурковською було проведено обласний семінар та відкриті уроки для колег-піаністів. Семінар був присвячений проблемам роботи над технічними труднощами у художніх творах. Викладачами були продемонстровані методи та прийоми роботи з цього питання на прикладі роботи з учнями (залежно від музичних здібностей) різних груп професійної орієнтованості, різного рівня підготовки та вікових категорій.

Під час обговорення куратор семінару старший викладач Ужгородського музичного коледжу ім. Д. Задора Олена Туряниця зазначила, що викладачі Чопської ДМШ змогли розкрити всі аспекти своєї теми, був продемонстрований не тільки високий професіоналізм і творчий підхід в роботі конкретних викладачів, а й відчувається постійна творча атмосфера роботи всього колективу закладу.

Ми пишаємось своїми викладачами!