25 листопада у Чопі біля пам’ятника «Невинно загиблим жертвам Другої світової війни» пройшов мітинг-реквієм із нагоди Дня пам’яті жертв Голодоморів. Небайдужі мешканці міста зібралися для того, аби вшанувати  пам’ять мільйонів безневинних жертв, закатованих радянським режимом, полеглих у примусовій «голодній війні».

Панахиду за знищених у роки геноциду українців провели священнослужителі міста.

Поетичні та музичні композиції представили учні Чопської  ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та вихованці дитячої музичної школи, хор ветеранів війни та праці міста Чоп. Хвилиною мовчання вшанували мільйони українців, які загинули внаслідок геноциду.

Наостанок усі присутні поклали квіти до пам’ятника та виклали свічки у формі символічного хреста.