У період з 21 по 25 листопада 2017 року в Чопській ДМШ пройшли лекції та уроки-бесіди на тему «Голодомор в Україні 1932-1933 років». Вони були присвячені окремим темам: згадували дітей – жертв Голодомору, доброчинців, які рятували людей від голоду і допомагали їм вижити.

22 листопада відбувся вечір, присвячений трагічним подіям того часу. Було зазначено, що Україна і світ вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років. Мільйони загиблих, тисячі ненароджених, понівечені людські долі, виснажена душа українського народу – це безпрецедентний злочин у світовій історії. Масштаб цієї трагедії важко осягнути і неможливо зрозуміти. Ім’я їй – Голодомор. Її суть – геноцид. Учні та викладачі школи під час проведення вечору запалили свічку про пам’ять  невинно убієнних. Під час заходу перед присутніми учнями школи та гостями прозвучали музичні твори про Голодомор: «Свіча»  (Б.Стельмах / М.Скорик, в пам’ять Голодомору 1932-33 рр.); «Я ще не вмер, в очах ще промінь сяє» (А.Листопад / народна); «Пам’яті жертв голодоморів» (Л.Степаненко / А.Шейченко);  «Ви наша молитва, мамо»  (Л.Татаренко / О.Осадчий); «Жертвам голодомору» (Валентин Філонік / Валентин Філонік); «Панахида за померлими з голоду» (Є. Станкович). Вокальний ансамбль «Роксолана» разом з керівником Купрій К.Е. виконав пісню «Голодомор» на муз. Ю. Васильківського, сл. В.Василашко.