Упродовж 13-17 листопада у Чопській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 в 1-11 класах пройшов тиждень безпеки дорожнього руху. Протягом цих днів до учнів початкових класів завітали представники учнівського самоврядування. Вони провели для молодших колег урок, метою якого було поглибити знання малечі з правил дорожнього руху; формувати уяву школярів про безпеку дорожнього руху під час пересування по вулицях та дорогах; закріпити основні правила руху з метою попередження дитячого травматизму.

Діти жваво долучились до спілкування, вчителі початкових класів запропонували хлопчикам і дівчаткам відчути себе повноцінними учасниками дорожнього руху, пояснили значення дорожніх знаків, дорожньої розмітки, розповіли про головні правила, яких потрібно дотримуватись пішоходам і водіям. Ці завдання діти виконали охоче, продемонструвавши готовність і бажання бути законослухняними, чемними, дотримуватись правил дорожнього руху. Активні учасники зустрічі отримали в подарунок книгу.