Halloween party

13 лист. 2017
У Чопській ЗОШ І-ІІІ ст.№2 ім.І.Сечені провели позакласний захід «Halloween party»

Halloween

31 жовтня в Америці та Британії відзначають свято Хеллоуїн. Це наймістичніший та найзагадковіший день у році. Halloween пов'язаний з багатьма цікавими традиціями ,такими, як вирізання з гарбуза обличчя - ліхтаря, перевдягання у костюми та відвідування сусідів,просячи солодощів.

Напередодні канікул вчитель англійської мови Сентімреі Надія Василівна організувала та провела виставку дитячих поробок до Хеллоуїну. Діти 2-4 класів малювали малюнки, вирізали ліхтарі з гарбузів, робили саморобки з паперу та картону.

У четвертих класах було проведено уроки ігри “ Welcome to the Halloween party”. Діти із задоволенням грали в національні американські ігри, розв’язували кросворди,загадки.

Після осінніх канікул, 10 листопада, в школі пройшов захід «Halloween party», який підготували учні 5-11 класів разом із вчителькою Пушкаш-Молнар Юдітою Калманівною. Для учнів та вчителів була проведена розважальна програма. Діти були переодягнені в костюми відьом, привидів, скелетів та іншої нечисті з розфарбованими обличчями. Класи та сцена були прикрашені тематичними декораціями.

Учні із задоволенням брали участь у вікторині, танцювали, співали та ставили сценки англійською мовою.

Свято пройшло дуже весело і закінчилося незабутньою дискотекою.