16 жовтня  Чоп долучився до всеукраїнської акції “Схід і Захід – разом!”. У найзахідніше місто нашої країни завітало 22 учнів Слов’янської загальноосвітньої школи №6 Донецької області.

На вокзалі дітей радо зустріли очільник Чопа Валерій Самардак, секретар міської ради Михайло Чолавин, заступник командира військової частини Т0300 з морально-психологічного забезпечення капітан Ігор Ігнатович, настоятель Свято-Успенської церкви, військовий капелан отець Миколай.

Школярі приїхали на Закарпаття на 3 дні. Тож вони побувають не лише в Чопі, а й відвідають Ужгород, Берегово та Мукачево.

Після приїзду діти поїхали до військової частини Т0300, у якій і проживатимуть протягом наступних днів, відвідали її музей. Опісля цього в Свято-Успенській православній церкві була проведена молебень.

Наступним етапом подорожі стала невеличка екскурсія Чопом. На Європейській площі було зроблено пам’ятне фото, а школярі та їхні вихователі отримали невеличкі сувеніри від керманичів міста.

У міському Будинку культури для приїжджих був організований концерт “Єднаймося в пісні”. Для присутніх виступили  народний хореографічний ансамбль “Арабеск”, солістки хореографічного клубу східного танцю “Наргіс”, ансамбль студії сучасної естрадної пісні “Феєрверк”, солісти Ігор Михайлечко, Олександра Пірошенко, Віра Сентипал. Спеціально для гостей зі сходу гурток Будинку культури “Мережечка” підготував пам’ятні подаруночки.

Після запальних виступів колективів міського БК, які гості зустрічали бурхливими аплодисментами, діти поїхали на екскурсію до Ужгорода.