Сьогодні, 3 жовтня, у міському Будинку культури відбулася лялькова вистава «Подорож у королівство трьох кольорів», яку продемонструвала театрально-концертна  студія  інвалідів «Добробут та злагода» із міста Києва.

Усі вистави колективу розкривають  такі   важливі   теми,  як   стосунки  дітей  і  батьків,  дітей і вчителів, культура   мови, культура  спілкування. Вистави «трансформуються» відповідно до віку глядача та дитячої психології. Ролі, пісні та вірші виконуються тільки «наживо». Використання  сучасної  аудіо-, світлової   та   лазерної  техніки  складає незабутнє враження на юного глядача.

Із цікавістю та захопленням виставу переглянули вихованці ДНЗ «Казка» та учні 1-6 класів загальноосвітніх шкіл міста.