30 вересня, коли весь християнський світ відзначає свято Віри, Надії, Любові та їхньої Матері Софії, враховуючи суспільну значущість усиновлення в забезпеченні права кожної дитини на виховання у сім’ї, із метою підтримки та розвитку національного усиновлення в Україні відзначають національний День усиновлення.

Це свято батьків і дітей, соціальних працівників та усіх причетних до цієї благородної справи, нашої держави в цілому, яка поступово втілює на практиці гасло “Чужих дітей не буває”.

Із метою організації належного відзначення Дня усиновлення служба у справах дітей спільно з управлінням освіти, культури, молоді та спорту Чопської міської ради провели ряд заходів:

- вітання жителів міста з Днем усиновлення;

- конкурс малюнків у навчально-виховних закладах Чопа на тему: “Сонце в долонях!”;

- проведено зустріч з родинами, які усиновили дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.