Оголошення про виступ театрально-концертної студії інвалідів «Добробут та злагода» з м. Києва

13 вер. 2017

ОГОЛОШЕННЯ

3 жовтня 2017 року в Чопському міському Будинку культури відбудеться лялькова вистава «Подорож у королівство трьох кольорів», яку продемонструє театрально-концертна  студія  інвалідів «Добробут та злагода» з м. Києва.

Всі вистави колективу розкривають  такі   важливі   теми,  як   стосунки  дітей  і  батьків,  дітей і вчителів, культура   мови, культура  спілкування. Вистави «трансформуються» відповідно до віку глядача та дитячої психології. Ролі, пісні та вірші виконуються тільки «наживо». Використання  сучасної  аудіо-,  світлової   та   лазерної  техніки  складає незабутнє враження на юного глядача.

Певною   візитівкою     театру  є  вистава,   складена  за  правилами дорожнього руху «Подорож у королівство трьох кольорів». Ще в далекому 2000 році,  коли  колектив  не  мав  такої  високопрофесійної  техніки,  як зараз, посів   І   місце  на  всеукраїнському   конкурсі:  «Увага!  Діти  на дорозі». Оцінки  фахівцям  культури  виставляли  діти  та  вчителі освітніх закладів.

Успіх був повторений у 2011 році вже в новому форматі на фестивалі «Неспокій серця». Саме з цією постановою театр відвідав 200 міст України, і, без перебільшень,  є  можливість  стверджувати,  що понад  500 000 глядачів відвідали вистави  з  великим задоволенням.

Феєрверк  гумору  та  сатири, цікаві події, що відбуваються під час вистав, утримують увагу глядача з першої до останньої  хвилини. Не дивлячись на зміну декорацій та подій, вистава проходить на «одному диханні».

Благодійний внесок – 25,00 грн.

Діти пільгових категорій з числа інвалідів та сиріт відвідують виставу безкоштовно.

Початок вистави: о 10 год. 30 хв. – вихованці ДНЗ «Казка» та учні 1-3 класів ЗНЗ міста;

о 13 год. 00 хв. – учні 4-6 класів ЗНЗ міста.

Усі зібрані кошти будуть використані  на  виконання  статутних програм: трудова, моральна  і   соціальна   реабілітація  інвалідів, проведення благодійних заходів для дітей-сиріт та інвалідів.