Оліміпйський тиждень розпочали учні ЗНЗ міста Чоп

11 вер. 2017
Учні 5-6 -х класів розпочали Олімпійський тиждень спортивними змаганнями "Веселі старти"

З метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, формування в учнів фізичного і морального здоров’я з 11 до 15 вересня  у загальноосвітніх навчальних закладах міста Чоп проходитиме Олімпійський тиждень.

Сьогодні, 11 вересня,  у Чопській ЗОШ І-ІІІ ст.№1 та №2 імені Іштвана Сечені учні 5-6 класів розпочали Олімпійський тиждень під керівництвом вчителів фізичної кульутри: Станкул Ольга Василівна та Кочмар Гергель Йожефович провели  «Веселі старти» між учнями 5-х та 6-х класів. Учасники змагалися у спритності, кмітливості та витривалості.

Після завершення змагань переможців та найактивніших учасників було нагороджено грамотами.