1 вересня у перший клас Чопської  ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 пішло 64 учні.

Лінійка розпочалася з урочистої ходи першокласників. Опісля чого директор школи Євгенія Демчик привітала дітей, батьків, гостей зі святом: “Вітаємо наших першокласників, які долучилися до нашої великої родини, а також п’ятикласників, котрі отримали нових мам. Рада бачити й одинадцятикласників, які востаннє стоять на святі Першого дзвоника у ролі школярів”.

На урочистість були запрошені спеціальні гості: міський голова Валерій Самардак, секретар міської ради Михайло Чолавин, заступник міського голови Ігор Гіжан, головний спеціаліст управління освіти, молоді та спорту Людмила Капко.

Промову з нагоди Дня знань виголосив і міський голова Валерій Самардак: «Шановні жителі нашого рідного міста Чоп, батьки, учителі, учні, малеча, яка йде у перший клас зі святом вас. Бажаю набратися терпіння, здоров’я ви вже набралися влітку, нехай усі ваші задумки збуваються. Усього вам найкращого й вітаю з початком нового навчального року”.

Привітала присутніх і Людмила Капко, яка вручила грамоти і подяки ОДА та управління освіти, молоді та спорту Чопської міської ради.

Своїми виступами порадували першокласники, які продекламували віршики, а випускники разом із наймолодшими школярами виконали запальний танець. Також одинадцятикласники подарували першачкам емблеми та невеличкі подарунки.

Святкова лінійка завершилася тим, що представники першого та випускного класу задзвонили шкільним дзвінком. Одинадцятикласники повели першокласників до класів, і всі школярі пішли на уроки.