У День знань поріг Чопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 імені Іштвана Сечені переступило 39 першачків.

Під аплодисменти на святкову лінійку випускники вивели першокласників. Гостей, педагогів, учнів та батьків із початком нового навчального року та Днем знань привітав директор школи Василь Мага, який вручив учням дипломи за перемогу у ІІ етапі міської олімпіади. Порадували усіх своїм виступом першокласники, які продекламували вірші.

На святі були присутні консул Генерального консульства Угорщини в Ужгороді Марія Беркец, Чопський міський голова Валерій Самардак, секретар міської ради Михайло Чолавин, заступник начальника Управління освіти, культури, молоді і спорту Єва Сюч, меценат школи Василь Палко.

Святкова лінійка завершилася тим, що одинадцятикласники вручили першачкам їхній перший буквар, опісля чого повели малюків до класів, і всі школярі пішли на уроки.