23 червня, 23 випускників загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 імені Іштвана Сечені отримали атестати.

Запальним танцем свято відкрили самі школярі, яке продовжилося у фойє школи.

На урочистих заходах, окрім батьків, рідних і вчителів, були також присутні секретар Чопської міської ради Михайло Чолавин, заступник начальника управління освіти, культури, молоді та спорту Єва Сюч, представник ТОВ “Пакобо” Єва Палко.

Свято розпочалося з гімну України та Угорщини, опісля чого одинадцятикласникам вручили атестати та грамоти за успіхи у навчанні.

Із закінченням школи випускників привітав директор школи Василь Мага та секретар міської ради Михайло Чолавин, які побажали майбутнім абітурієнтам сповнення всіх мрій і бажань. Із теплими словами до своїх вихованців звернулася і класний керівник Оніка Дебрецені. До привітань долучився і представник ТОВ “Пакобо” Єва Палко, яка вручила грамоти та грошову винагороду двом учням - Приході Іштвану та Ур Ніколетті, які досягли найбільших успіхів у навчанні.

Не лишилися осторонь від привітань і випускники, які цього дня востаннє виступили у ролі школярів. Чудовим прощальним подарунком для усіх присутніх став відеоролик про учнів.