Табір відпочинку завершив роботу

19 черв. 2017
Табір відпочинку завершив роботу

16 червня 2017 року завершив свою роботу табір відпочинку  з денним перебуванням на базі Чопської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Іштвана Сечені.

У таборі щодня працювали 4 мовні групи: 2 англійські, українська та угорська.

Робота англійських мовних груп  «Friends» була спланована за темами: «День знайомства», «Найпопулярніші свята і традиції», «Традиційні англійські свята», «Українські святкування та звичаї», «Моє улюблене свято», «Традиції моєї сім'ї», «Традиції харчування», «Незвичні та цікаві свята та традиції світу», «Літні свята», «В гостях у казки», «Фінальний концерт».

Мовні портфоліо, які було зібрано у дітей по закінченні табірної зміни, показали, що найбільш запам’яталися наступні форми роботи: студія творчості, проект «My Favourite Holiday», конкурс малюнків на тему «Нolidays», флешмоб «If You Are Happy», перегляд мультфільму «Alice in Wonderland» та його подальше обговорення та інше.

Велика увага приділялася розвитку творчих здібностей та інтересів вихованців. Діти виконували щоденно зарядку на іноземній мові, співали сучасні англійські пісні, вчили і декламували вірші на основі вивченого мовного матеріалу. В реалізації поставлених завдань учні виявляли завзятість та  кмітливість. Рухливі форми роботи на свіжому повітрі змінювалися пізнавальними сесіями у класній кімнаті.                     Заняття із вчителями школи змінювалися активними видами діяльності. У таборі панувала атмосфера взаємоповаги, зникли мовні бар’єри, комплекси й страхи. Ігри із тімбілдінгу навчили дітей діяти однією командою, допомагати один одному.

Робота української мовної групи для угорськомовних дітей була спланована на тему «Школа у моєму житті». На заняттях учні ділилися своїми шкільними враженнями, вивчали українські дитячі пісні, вірші, гуморески, робили ілюстрації відповідно до тематики.

Робота угорської мовної групи для україномовних дітей, яка була відкрита вперше, була спланована на тему «Мова – душа народу». На заняттях учні вивчили алфавіт, правила етикету, частини тіла, шкільне приладдя, овочі, фрукти, продукти харчування, робили ілюстрації відповідно до тематики.

Групи працювали у мультимедійних класах, мали доступ до мережі Інтернет, що давало змогу виконувати різні інтерактивні завдання. Необхідні канцтовари було придбано за кошти місцевого бюджету. Комплектацію мовних груп здійснено з урахуванням вікових особливостей дітей та їх інтересів. Усі діти були поділені на  загони. Кожен загін мав свою назву та девіз.

Закриття табірної зміни відбулося у вигляді фінального концерту, на якому діти показали все, чому навчились: співали, танцювали, декламували вірші, розігрували інсценівки.

Також діти мали можливість відпочити  у басейнах туристично-розважального комплексу «Європа».