У суботу, 27 травня, відбувся звітній концерт учнівського ансамблю скрипалів “Скерцино” з нагоди 25-ї річниці та угорського вокального учнівського колективу “Гармонія” з нагоди 15-ї річниці.

На урочистостях були присутні почесні гості: очільник Чопа Валерій Самардак, секретар міської ради Михайло Чолавин, начальник управління культури Закарпатської ОДА Вікторія Фролова, начальник управління освіти,культури, молоді та спорту Марія Лугова, директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 імені Іштвана Сечені Василь Мага, підприємець, спонсор закладу Василь Палко.

Захід відкрила директор Чопської дитячої музичної школи Маргарета Гісем, яка розповіла про зародження колективів і їхні досягнення.

Своїми виступами присутніх порадували молодша і старша групи колективу “Гармонія”, які виконали пісні угорською та українською мовами під акомпанемент фортепіано, гітари, а капела, та ансамбль “Секрцино” під акомпанемент піаніно та кларнета.

Після завершення концерту почесні гості вручили колективам і їхнім керівникам грамоти від Закарпатської ОДА та Чопської міської ради, грошові подарунки, картини, квіти та ласощі.

Наостанок іменинників музичним твором привітали колишня учениця. Ансамбль скрипалів теплими словами подякував своїм педагогом за натхнення та віру в них.