26 травня у Чопській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 імені Іштвана Сечені відзначили свято Останнього дзвоника, яке стало завершальним у шкільному життя для 23 випускників.

Під аплодисменти на святкову лінійку вийшли одинадцятикласники. Захід розпочав директор школи Василь Мага.

Привітати учнів, окрім батьків і рідних, завітали консул Угорщини в Ужгороді Жолт Боднар, Чопський міський голова Валерій Самардак, секретар міської ради Михайло Чолавин, заступник начальника управління освіти, культури, молоді та спорту Єва Сюч.

Промову з нагоди Останнього дзвоника виголосив і міський голова Валерій Самардак: “Для випускників — це сумне свято, оскільки вони востаннє переступають шкільний поріг, хоча школа буде їм завжди рада. Для всіх інших — це 3 місяці відпочинку. Діти будуть відпочивати від батьків та вчителів і  навпаки”. Опісля чого директор та очільник Чопа нагодили школярів за досягнення в різноманітних олімпіадах, конкурсах і змаганнях.

З віршованими рядками виступили учні молодших класів, дівочий хор, джазовий музикант.

Також на святі десятикласники подарували своїм старшим друзям іменні сумки. Опісля чого випускники пройшлися під акомпанемент музикантів, співів і лунання дзвінка школою, прощаючись із давно знайомими класами.