На базі Чопської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. І. Сечені розпочав роботу табір відпочинку з денним перебуванням

29 трав. 2017
Сьогодні розпочав свою роботу табір відпочинку з денним перебуванням на базі Чопської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. І. Сечені.

До відпочинку залучено 70 учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста, з них: 13 дітей із багатодітних сімей, 3 дітей із малозабезпечених сімей,    33 обдарованих дітей, 21 дитина учасника бойових дій. До навчально-виховного процесу залучені  8  педагогічних працівників.

З міського бюджету  на оздоровчу кампанію виділено 40 000,00 грн. Для потреб табору закуплено медикаменти, спортивний інвентар та миючі  і дезинфікуючі засоби; вартість  харчування  на одну дитину  становить 20.00 грн.  в день.

Цьогоріч у таборі працюватимуть 4 мовні групи: 1 українська, 2 англійські та 1 угорська.

У плані роботи ряд заходів навчально-виховного характеру: вікторини, конкурси,  агітаційний концерт у Чопській ДМШ, бесіди з питань техніки  та пожежної безпеки, правил дорожнього руху, виставка малюнків та  робіт дитячої творчості, екскурсії.