Відпочинок в «Арніці»

25 трав. 2017
Сьогодні на відпочинок у Воловецьку філію Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді «Арніка» відравилось 15 учнів Чопської ЗОШ І-ІІІ ст. №1: 7 дітей учасників бойових дій, 4 дітей із багатодітних сімей, 4 відмінники навчання відповідно до наказу департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації від 10.01.2017 року №6 «Про організацію відпочинку дітей на базі Воловецької філії Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді «Арніка» у 2017 році».

Відпочивати та оздоровлюватися учні будуть впродовж 14 днів: з 25 травня до 07 червня 2017 року.

Табір розташований у с. Нижні Ворота Воловецького району. Діти відпочиватимуть у комфортних кімнатах. До їхніх послуг –  комп’ютерний клас,  підключений до мережі Інтернет, Wi-fi, кабінети для майстер-класів, кімнати відпочинку.

У плані роботи табору ряд заходів навчально-виховного характеру: вікторини, конкурси,  екскурсії у Міжгісрський звповідник, на гірську місцевість, майстер-класи, виставки малюнків, робіт дитячої творчості.