Протягом квітня-травня у  загальноосвітніх школах нашого міста Чопським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з представниками громадської молодіжної організації «Разом» проводяться превентивні  заходи з профілактики наркоманії.

Представники вищевказаних організацій проводять бесіди, дискусії, демонструють документальний  фільм із протидії наркозалежності. Застосовуються тренінгові вправи, які дають змогу  кожному учаснику сформувати погляд на проблему наркоманії та  усвідомити свою позицію.

Робота спрямована на мотивацію молоді до свідомого та правильного вибору у прийнятті життєвих рішень та розвиток відповідальної поведінки.

Спеціалісти  повідомили  учням, що  в разі виникнення ситуацій, які вони не в змозі подолати самі, потрібно звернутись до людини, котрій можуть довіритися, або до фахівця соціальних служб.