Безпека на дорозі – безпека життя

12 трав. 2017
У загальноосвітніх навчальних закладах міста Чоп в 1-11 класах був проведений Тиждень дорожнього руху

Безпека на дорозі – безпека життя

У рамках Четвертого глобального Тижня безпеки дорожнього руху упродовж 10-12 травня у загальноосвітніх навчальних закладах міста в 1-11 класах були проведені виховні години «Твій друг – безпечний рух».

12 травня в 1-11 класах проведений  єдиний національний урок «Безпека на дорозі – безпека життя». На цей урок до учнів початкових  класів завітали представники учнівського самоврядування. Вони провели для школярів урок, метою якого було поглибити знання учнів з правил дорожнього руху; формувати уяву школярів про безпеку дорожнього руху під час пересування по вулицях та дорогах; закріпити основні правила руху з метою попередження дитячого травматизму.

Діти жваво долучились до спілкування, вчителі початкових класів запропонували хлопчикам і дівчаткам відчути себе повноцінними учасниками дорожнього руху, пояснили значення дорожніх знаків, дорожньої розмітки, розповіли про головні правила, яких потрібно дотримуватись пішоходам і водіям. Ці завдання діти виконали охоче, продемонструвавши готовність і бажання бути законослухняними, чемними, дотримуватись правил дорожнього руху. Активні учасники зустрічі отримали в подарунок книгу.

Вірити потрібно завжди у краще. А краще має бути, передусім, захищене від прикрих несподіванок, необачних вчинків, що призводять до дорожньо-транспортних ситуацій. Такі практичні і філософські висновки зробили  учасники уроку.

Заступником директора з виховної роботи Чопської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Іштвана Сечені №2 Кочмаром Г.Й. та класними керівниками Комоні С.В., Гурик О.Т. був проведений конкурс «Чи знаєш ти правила дорожнього руху?» між учнями 2-А та 3-А класів. Спочатку учні згадали і запам’ятали правила дорожнього руху, пізніше вони змогли застосувати отримані знання на дорозі. Також були проведено конкурс малюнків між учнями у 2-4 класах.