Мііжнародний день визволення в’язнів фашистських таборів

12 квіт. 2017
11 квітня з нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських таборів у загальноосвітніх навчальних закладах міста було проведено ряд заходів.

У Чопській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 – виховні години «День визволення в’язнів фашистських концтаборів» у 5-11 класах; перегляд фільму «Концтабори» учнями 7-10 класів, уроки-лекції «Їх спіткала лиха доля», у 8-11 класах; виховний захід «Пам’яті загиблих в концтаборах» для учнів 8-9 класів; випущена стіннівка «Пам’ять загиблих в концтаборах» учнівським самоврядуванням закладу.

У Чопській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 імені Іштвана Сечені –  години спілкування «Дитинство за колючим дротом» у 5-11 класах; урок-реквієм  «Жертви тоталітаризму ХХ століття» у 9-11 класах; тематичний урок «Варварство ХХ століття – фашистські табори смерті в Україні» в 11 класі; виставка художньої та документальної літератури «Фашистські табори – геноцид проти людства» у шкільній бібліотеці.

У міській дитячій бібліотеці була організована книжково-ілюстративна виставка «Забути цього неможливо».