Благодійна акція "Серце до серця"

11 квіт. 2017
Про проведення акції «Серце до серця» в загальноосвітніх навчальних закладах міста Чоп

9 березня по всій Україні стартувала ХІІ благодійна акція «Серце до серця» , метою якої є збір коштів для медичного обладнання  лікарень.

У місті Чоп було заплановано проведення різноманітних заходів, які привертали увагу небайдужих людей.

У рамках цієї благодійної акції з 09.03. по 09.04.2017 року у загальноосвітніх навчальних закладах міста Чоп  проведено наступні заходи:

- оформлення інформаційних стендів про проведення акції.   Були розміщені біографії відомих людей, які мають вади. Учні   мали змогу дізнатися про людей, які попри свою хворобу змогли досягти високих результатів та світового визнання. ВОНИ НЕ ЗДАЛИСЯ!!!

- виховні години «Зігріємо теплом своїх сердець», «Вони такі ж як і ми». У рамках акції класними керівниками шкіл були проведені виховні години з метою формування в учнів толерантного ставлення до людей, які мають вади фізичного розвитку.

- конкурс малюнків «Чую серцем, бачу очима, розповідаю гарними вчинками» серед учнів 2 – 4 класів.

- конкурс малюнків «Найкраща писанка», 5-7 класи.

- майстер-клас для вихователів ДНЗ «Казка» м. Чоп  «Різнокольорові писанки».

- конкурс стіннівок до дня гумору,  5-11 класи.

- конкурс стіннівок до всесвітнього дня здоров’я, 5-11 класи.

- виставка дитячих робіт «Зустрічаємо Великдень».

- психологічний тренінг «Готуємось до ЗНО»,11 класи.

- розвага в ДНЗ «Казка» м. Чоп  «Великдень».

- виховні години «Вербна неділя»,  5-11 класи.

- виховні години «Великдень», 5-11 класи.

- тиждень духовності і моралі. Бесіда учнів 7-8 класів із отцем Віталієм «Свято Пасхи».

- до Всесвітнього дня здоров’я спортивні змагання між 5-6 класами.

- конкурс стіннівок «Писанка»,  1-4 класи.

- виховні години «Мораль і духовність – складова людини», 5-11 класи.

- розвага «Будемо писанки писати – і Великдень святкувати».

- перегляд фільму «Подорож святими місцями», 9-11 класи.

- тиждень екологічного виховання. Перегляд фільму «Заповідники Закарпаття», 9-11 класи.

- виставка літератури до Міжнародного дня визволення в’язнів з фашистських концтаборів, 5-11 класи.

- лекція до Дня довкілля «Збережемо природу для нащадків», 6-8 класи.

- до Міжнародного дня  пам’яток історії і культури і до тижня історії  виховний захід  «Історія мого краю», 9-11 класи.

- День Землі. Перегляд фільму «Замки Закарпаття», 5-7 класи.

- обласний  фестиваль-конкурс «Воскресни, писанко!».

Реквізити для перерахування благодійних внесків: р/р 2600501306399 в Київському Відділенні Центральної Філії ПАТ „КредоБанк”, МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227, призначення платежу: „Для Закарпатської області. Благодійний внесок на придбання медичного обладнання”.

Загальноосвітні навчальні заклади міста Чоп та дошкільний навчальний заклад "Казка" перерахували благодійний внесок у сумі 1702 грн. на придбання медичного обладнання.