Лист-подяка

11 квіт. 2017
Шановні колеги, викладачі музичної школи м. Чоп.

Шановні колеги, викладачі музичної школи м. Чоп. Щиросердно дякуємо Вам та Вашому керівнику Гісем Маргареті за милосердя і небайдужість до долі тих балаклійців, які за одну ніч 23 березня пізнали жахіття наслідків вибуху найбільшого складу боєприпасів в Східній Европі, що знаходився для деяких мешканців нашого містечка на відстані 200 метрів і приблизно 3 км від центра міста (колектив Чопської ДМШ перерахував на потреби навчально-виховного комплексу 1000 гривень).

Зі страхом і сльозами залишали люди свої будинки, евакуюючись по битому склу і під вибухи снарядів, не вірячи, що колись знову зможуть побачити свій рідний дім. Перед потужністю вибухових хвиль навіть металевий каркас дверей і цегляні стіни не змогли витримати, вони були для них іграшковими перешкодами. Але людська біль за зруйнованим тихим, мирним і щасливим життям одного з накрасивіших містечок Харківщини є найстрашнішою бідою кожного з нас.

16 навчальних закладів постраждало, є вулиці, де жоден дах не вцілів, а тисячі вікон пізнали руйнування. Тисячі снарядів знайдено біля житлових будинків та на полях. Вся країна відгукнулася про допромогу: продукти харчування, будівельні матеріали, одяг. Спільними зусиллями намагаємося разом відновити життя і підтримати всіх нуждених.

Ми вдячні кожному, хто відгукнувся та підтримав, як морально, так і матеріально.

Маргарета Йожефівна, будь ласка, передайте від нас Вашому колективу слова вдячності за добре серце і посильну матеріальну підтримку.

На фото: місце події на мапі, зруйнований один з дитячих садочків, приватний будинок, спортивна зала до і після, містечко до подій цієї ночі.

З повагою колектив НВК №35

м. Балаклії Харківської області