"Воскресни, писанко!"

10 квіт. 2017
Пройшов ІІІ (обласний) етап Третього фестивалю-конкурсу „Воскресни, писанко!”

6–7 квітня цього року проведено ІІІ (обласний) етап Третього фестивалю-конкурсу „Воскресни, писанко!”. Метою зазначеного заходу було відродження, збереження українських народних традицій щодо виготовлення писанок, великодніх атрибутів декоративно-ужиткового мистецтва; сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого і духовного розвитку; виявлення і підтримки талановитої та обдарованої учнівської молоді; залучення широкої громадськості до збереження культурної спадщини українського народу.

Участь у ІІІ етапі фестивалю-конкурсу взяли загальноосвітні навчальні заклади міста та дошкільний навчальний заклад «Казка». Усі роботи визначаються високим художнім рівнем та творчою фантазією учасників, невичерпною імпровізацією у представленні великодньої тематики, що співзвучна з традиційністю нашого краю, виконують пізнавально-народознавчу роль, презентують культурно-мистецьку спадщину багатонаціонального Закарпаття.

Писанки, виконані учнями ЗНЗ міста та вихованцями ДНЗ «Казка» в таких техніках виконання як: традиційна писанка розтопленим воском (батикова техніка), ,,Дряпанка”, ,,Мальованка”, ,,Зернівка”, писанка, прикрашена бісером, писанка, виготовлена у техніці квілінг, писанка, виготовлена з глини, були презентовані в м.Ужгороді на „великодньому дереві”.

Управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської місько ради нагороджено Почесною грамотою департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації та грошовою премією у розмірі 1000 грн.