1 березня відбулася зустріч учнів з представником прикордонної частини, під час якої школярів ознайомили з засобами індивідуального захисту, правилами поведінки під час надзвичайних ситуацій, розповіли про створення системи цивільної оборони, метою котрої є захист населення від небезпечних наслідків аварій і катастроф, від стихійного лиха, сильнодіючих отруйних речовин, зброї.
На уроках ОЗВ учні 10-11 класів вивчили  будову фільтрувального противогаза для захисту органів дихання, очей, шкіри обличчя від впливу ОР, РР, БЗ і деяких СДОР, а також від різних шкідливих домішок, що є в повітрі. Особлива увага приділялася підбору лицьової частини противогаза та правилам одягання протигаза на себе і потерпілого. Всі дії учні виконували самостійно, навчилися перевіряти чи правильно складено і підібрано протигаз.
На високому методичному рівні провели уроки Сігайов  В.Д. та  Цвекус О.В.
Проведено цікаві та пізнавальні бесіди й виховні години класними керівниками на теми:
- «Небезпеки природного та техногенного характеру» — 5 клас;
- «Як запобігти трагічним наслідкам пожежі» — 6 клас;
- «Аварії та пожежі на виробництві. Причини їх виникнення» — 7 клас;
- «Яку воду потрібно вживати?» — 8 клас;
- «Радіація та її види. Природний радіаційний фон» — 9 клас;
- «Захист від радіації. Радіозахисні речовини» — 10 клас;
- «Вплив радіації на здоров’я людини. Шляхи надходження до організму радіації» — 11 клас.