Управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради

20 лют. 2018

Турнір із армреслінгу

У Чопській ЗОШ І-ІІІ ст.№1 провели турнір з армреслінгу
19 лют. 2018

КАРАНТИН

Призупинення навчально-виховного процесу
19 лют. 2018

Громадське обговорення

МОН пропонує для громадського обговорення проект типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти, розроблений на виконання частини другої статті 26 закону України «Про загальну середню освіту»
16 лют. 2018

Обласний конкурс фортепіанних ансамблів

Вихованці ДМШ стали переможцями ІІ туру обласних конкурсів фортепіанних ансамблів та індивідуальних виконавців на струнно-смичкових інструментах
15 лют. 2018

Концерт "Граймо разом!"

У Чопській дитячій музичній школі пройшов концерт “Граймо разом!”
15 лют. 2018

Тиждень початкової школи

У Чопській ЗОШ І-ІІІ ст.№1 провели тиждень початкової школи
14 лют. 2018