Свято для чопських школярів

20 груд. 2018
Учні Чопської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 взяли участь у відкритті обласної новорічної ялинки

Свято для чопських школярів

19 грудня 10 дітей із багатодітних сімей  Чопської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 взяли участь у відкритті обласної новорічної ялинки в місті Ужгороді.

Спочатку побували на виставі в Закарпатському обласному муздрамтеатрі.  З великим задоволенням діти спостерігали за грою акторів та отримали чимало позитивних емоцій від гри акторів.

На відкритті обласної ялинки на площі Народній розважали усіх присутніх казкові герої, усі бажаючі брали участь у іграх та танцях. Свято подарувало усім радість і хороший настрій.

Не обійшлося, звичайно, і без солодких подарунків від Святого Миколая. Наші діти щасливі повернулися додому.