Сьогодні, 29 серпня, відбулася серпнева конференція педагогічних колективів міста. На неї був запрошений секретар міської ради Михайло Чолавин.

Захід розпочався з нагородження вчителів грамотами Департаменту освіти і науки.

Заступник начальника управління освіти, культури, молоді і спорту Єва Сюч розповіла про фінансування та пріоритетні питання розвитку освітньої, культурної та спортивної галузей міста у 2017-2018 навчальному році та завдання на 2018-2019 навчальний рік.

На утримання підпорядкованих закладів освіти, культури і спорту з місцевого бюджету на поточний рік було виділено 28 279 106,33 грн. (на дошкільний навчальний заклад – 7 886 600,00 грн.; на загальноосвітні  школи – 16 813 606,33 грн. (у тому числі за рахунок освітньої субвенції – 10 847 206,33 грн., за рахунок субвенції для надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами – 196 500,00 грн., за рахунок субвенції «Нова українська школа» – 230 700,00 грн., за рахунок коштів місцевого бюджету – 5 538 200,00 грн.); на ДМШ – 3 115 760,00 грн.; на ДЮСШ – 463 140,00 грн.).

Було відзначено, що тривають роботи у ДНЗ “Казка”. Крім того, для закладу було придбано електричну плиту, ліноліумне покриття, електрообладнання для кухні та комплектуючі для ванн, газовий котел.

У загальноосвітніх закладів міста проведені поточні ремонти до початку навчального року на загальну суму 344 064,12 грн., а саме: у Чопській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 проведено поточний ремонт коридору  1-го поверху на суму 99 401,37 грн., у Чопській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Іштвана Сечені  поточний  ремонт харчоблоку та їдальні на суму149 220,86 грн. та поточний ремонт по заміні крівлі майстерні на суму 95 441,89 грн.

Виготовлено проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт крівлі Чопської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Іштвана Сечені, яка проходить державну експертизу. На засіданні сесії виділено кошти на поточний ремонт хімічного кабінету Чопської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 в сумі 60 000,00 грн., на поточний ремонт даху спортивного залу Чопської  ЗОШ І-ІІІ  ст.№1 в сумі  126 000,00 грн., на поточний ремонт електромережі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 ім. І. Сечені в сумі 10 000,00 грн.

Проведено капітальний ремонт приміщень Чопської ДМШ по вул. Головна, 21 та до 50-річного ювілею закладу придбано рояль. Також виділені кошти на капітальний ремонт актової зали та фойє, поточний ремонт гімнастичної зали Чопського міського Будинку культури. Придбано спортивний інвентар для учнів ДЮСШ на суму 6 320,00 грн.,забезпечено кошти для оренди бігових доріжок та футбольного поля стадіону «Локомотив».

Здійснюються заходи щодо виконання плану із запровадження концепції «Нова українська школа» у закладах загальної середньої освіти Чопа.

Під час свого виступу Євгенія Демчик, директор Чопської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, відмітила  досягнення випускників 11 класів при вступі у вищі навчальні заклади, поділилася досягненнями педагогічного та учнівського колективів.

Василь Мага, директор Чопської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Іштвана Сечені, також поділився досягненнями педагогічного та учнівського колективів.

Маргарета Гісем, директор Чопської ДМШ, ознайомила присутніх із досягненнями викладачів та учнів на конкурсах різних рівнів.

Галина Моцьо, директор ДНЗ «Казка», відмітила роботу колективу садочку, наголосила на тому, що вже майже закінчено реконструкцію закладу.

Наостанок секретар міської ради Михайло Чолавин привітав увесь педагогічний склад міста з прийдешнім святом – Днем знань. Зазначив, що міська влада у цей нелегкий для країни час завжди йде назустріч навчальним закладам, докладає максимум зусиль для вирішення всіх нагальних питань. Крім того, відзначив, що Чопська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ввійшла у 50-ку освітніх закладів області, а Чопська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 імені Іштвана Сечені піднялася у рейтинговій таблиці на 104 місця: з 244 на 140 за результатами ЗНО-2018. Це свідчить про якісну підготовку випускників наших закладів.