3 вересня поріг Чопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 імені Іштвана Сечені переступило 48 першокласників.

Святкову лінійку розпочав директор школи Василь Мага, який привітав гостей, педагогів, учнів та батьків із початком нового навчального року. Після цього на святкову лінійку випускники вивели першокласників.

На святі були присутні консул Генерального консульства Угорщини в Ужгороді Андрея Фюлоп, Чопський міський голова Валерій Самардак, секретар міської ради Михайло Чолавин, заступник начальника і головний спеціаліст управління освіти, культури, молоді і спорту  Єва Сюч та Ірина Цибульська, голова Ужгородської районної організації Товариства угорської культури Лівія Балог.

Очільник Чопа Валерій Самардак привітав усіх присутніх зі стартом нового навчального року, побажав сили та наснаги і запросив на День міста, що відбудеться 15 вересня.

Порадували присутніх своїми виступами першачки, які продекламували вірші.

За високу підготовку школярів, які здобули призові місця на олімпіадах та конкурсах, вчителі були нагороджені подяками та грошовими винагородами.

Святкова лінійка завершилася тим, що одинадцятикласники вручили першокласникам їхній перший буквар, опісля чого повели малюків до класів.