Випускники Чопської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 попрощалися зі школою

30 черв. 2018
Випускники Чопської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 попрощалися зі школою.

Сьогодні, 30 червня, у одинадцятикласників Чопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 в актовій залі міської ради відбувся випускний вечір. Загалом цьогоріч школу закінчило 30 учнів.

Захід розпочався з Гімну України, після чого ансамбль студії сучасної естрадної пісні “Феєрверк” виконав музичну композицію.

Теплими словами випускників привітали теперішній і попередній класні керівники Наталія Худанич і Ольга Михнова, учителі початкових класів Валентина Януш, Галина Оліферчук, яка разом із іншими педагогами виконала для одинадцятикласників пісню-сюрприз. Долучився до поздоровлень і представник батьківського комітету Віталій Майор.

Напутні слова майбутнім студентам виголосила і директор школи Євгенія Демчик, котра спільно зі своїм заступником із навчально-виховної роботи Іванною Сас вручили атестати і грамоти. За високі досягнення у навчанні Юлія Майор була нагороджена золотою медаллю, Анна Ряшко – срібною.

Привітав із новим досягненням у житті школярів і секретар міської ради Михайло Чолавин, котрий вручив медалістам грошову винагороду від Чопської міської ради.

Наостанок одинадцятикласники зворушливо виконали пісню “Випускний” і подарували вчителям квіти.