Олімпійський день

6 черв. 2018
На стадіоні "Локомотив" проведено Олімпійський день

Відповідно до Положення про Всеукраїнський олімпійський день, затвердженого Національним олімпійським комітетом Україїни 16 жовтня 2017 року та погодженого Міністерством молоді та спорту України 27 жовтня 2017 року, 05 червня на стадіоні «Локомотив» проведено Олімпійський день.  Програма цьогорічного заходу включала біг на 60 метрів, пробіг на 500 метрів,стрибки з місця в довжину, естафета «Спритні,  дужі та кмітливі». До участі в цьому заході залучено учнів ЗЗСО міста та Чопської ДЮСШ.

У пробігу на 500 метрів серед школярів 15-17 років І місце виборов Вейконь Віктор, ІІ місце – Добош Олександр,ІІІ місце – Бистрянин Василь.  Серед школярів 7-14 років І місце виборов Тарасов Максим, ІІ місце – Сабов Даніель,  ІІІ місце – Іваньо Ростислав. У бігу на 60 метрів І місце виборола Пушкаш Флора, ІІ місце – Краєвий олексій, ІІІ місце – Надь Давід. У стрибках в довжину І місце посів Тарасов Максим, ІІ місце – Сабов Даніель, ІІІ місце – Бабунич Вадим.

Переможців та учасників заходу нагороджено грамотами. Всі отримали масу позитивних емоцій та задоволення.