Сьогодні, 30 травня, у Чопській загальноосвітній школі №1 пройшло свято Останнього дзвоника. Цьогоріч із школою попрощалося 30 випускників.

На заході були присутні: очільник Чопа Валерій Самардак, секретар міської ради Михайло Чолавин, начальник управління освіти, культури, молоді і спорту Марія Лугова.

Лінійка розпочалася з урочистої ходи одинадцятикласників. Опісля чого з привітальним словом виступила директор школи Євгенія Демчик.

Також виступив міський голова, який привітав усіх присутніх із веселим і водночас сумним святом, побажав учням набиратися сили та наснаги на новий навчальний рік і повернутися восени здоровими та енергійними.

За відмінні успіхи у навчанні, за призові місця, здобуті на олімпіадах, учні були нагородженні грамотами.

Своїми виступами присутніх порадували учні, які декламували вірші, виконували запальні танці.

На святі одинадцятикласникам вручили емблеми з дзвіночками, вишивані серветки, нагородили грамотами за активну участь у шкільному житті.

Завершили святкову лінійку випускники, які задзвонили шкільним дзвінком.