З метою належного вшанування подвигу українського народу у боротьбі за свободу і незалежність Батьківщини, формування у дошкільників шанобливого ставлення і поваги до ветеранів війни та нинішніх захисників Вітчизни, у дошкільному навчальному закладі “Казка” проведено тематичний день “Пам’ять вічно жива”:

- у кожній віковій групі в куточку народознавства оформлено міні-виставку, присвячену Дню пам’яті та примирення;

- у старших та середніх групах проведені комплексні заняття з патріотичного виховання “Мужність і відвага крізь покоління”;

- проведено бесіди та зустрічі з батьками дітей, учасниками АТО.

Відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні сприяло вихованню у дітей патріотичних почуттів, шанобливого ставлення до ветеранів війни та нинішніх захисників Вітчизни. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Тож саме вона – запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.