Будем писанки писати і Великдень святкувати

5 квіт. 2018
Напередодні Великодня у ДНЗ "Казка" було проведено музичну розвагу «Будем писанки писати і Великдень святкувати»

Свято Великодня

Великдень – це світле і радісне християнське свято, початок чогось нового і чистого. Здавна воно вважалося родинним. Пасха для дітей - це, перш за все, знайомство з історією та традиціями рідного краю.

Напередодні Великодня у дошкільному закладі «Казка» організовано музичну розвагу «Будем писанки писати і Великдень святкувати». Діти обмінювалися писанками і радісними посмішками, а також співали пісень, танцювали танок із віночками, показали інсценівку «Великоднє яєчко».

Малята отримали величезне задоволення, що і вони можуть теж брати участь і вносити свою краплинку турботи та краси в святкування Великодня.