У місті продовжує розвиватися спортивне життя. Зокрема, видатні здобутки демонструють вихованці секції з боксу Чопської дитячо-юнацької спортивної школи.

12-26 березня у місті Харкові проходили збори юнацької збірної України з боксу, до складу якої входить і вихованець ДЮСШ Дмитро Мага.

А вже 27-31 березня у місті Чугуєві Харківської області пройшов Всеукраїнський відкритий турнір із боксу серед юнаків пам’яті А.М. Кліманова. Участь у турнірі взяв вихованець Чопської дитячо-юнацької спортивної школи Дмитро Мага (тренер Володимир Іваницький), який укотре продемонстрував чудові результати. У ваговій категорії 56 кілограм  хлопець здобув золото.

Разом із тим Дмитро готується до участі у Чемпіонаті Європи серед юнаків із боксу, який відбудеться 10-21 травня у Болгарії.

Вітаємо юнака з цими здобутками та бажаємо нових звершень!