Щорічно напередодні свята Великодня у ДНЗ “Казка” проводиться виставка-конкурс виробів ручної роботи. Експонати виставки виконані у різних техніках: в’язання гачком, аплікація, квілінг, декупаж, малювання, конструювання з паперу, з використанням різноманітних матеріалів: бісер, зерно, папір, вербові гілочки, пластилін.

Найкращі роботи вихованців взяли участь у ІІІ обласному фестивалі-конкурсі “Воскресни, писанко!” та прикрасили великоднє дерево поблизу будівлі Чопської міської ради.

Великдень — свято сімейне, коли дарують один одному подарунки, прикрашають будинок, створюючи атмосферу свята і торжества! У садочку підтримуються традиції залучення дітей до витоків народної культури.

Діти угорських груп разом із вихователями підготували святкову розвагу, під час якої танцювали, співали, декламували вірші. А також Великодній зайчик подарував діткам смачні ласощі. Усі отримали велике задоволення від цього свята.