Учора, 28 березня, повернулися з Воловецької філії Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді “Арніка” учні 6-8 класів Чопської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, які відпочивали разом із учнями Ужгородського району та лідерами учнівського самоврядування “Нове покоління”.

Для дітей працівниками закладу була підготовлена цікава програма. Усі брали активну участь у конкурсі “Вгадай мелодію”, конкурсі малюнків “Нехай Земля квітує всюди – планету збережімо люди”, виступі до Дня Землі, розважально-конкурсній програмі “Міс та містер “Арніка”, конкурсі акторської майстерності до Міжнародного дня театру, екологічних іграх, забавах та різноманітних квестах.

Під час відпочинкової зміни проведені майстер-класи науково-технічного напряму від працівників Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді; тренінг із національно-патріотичного виховання з лідерами обласного учнівського самоврядування “Нове покоління”, що діє на базі ПАДІЮНу; диспут на тему “Щастя. Як ми його розуміємо?”.

Цікавою і захоплюючою була екскурсія до реабілітаційного Центру Бурого Ведмедя, у “Старе село” с. Колочава.

Юні чопівчани повернулись додому  з позитивними враженнями та приємними емоціями.