У рамках святкування 50-річного ювілею 13 лютого у Чопській ДМШ відбувся концерт “Граймо разом!”, де учні фортепіанного відділу виступали з ансамблевими номерами.

Ансамблева гра на фортепіано має славетну і багатовікову традицію. Історія ансамблю двох клавірів сходить до середини XVI століття, до барочних форм музикування. На початку ХIХ століття з появою молоточкового фортепіано і його новими можливостями фортепіанний ансамбль утвердився як повноправна самостійна форма виконання, яка стала однією з улюблених форм домашнього музикування. На сьогодні форма ансамблевого музикування на фортепіано отримало широку популярність, завдяки котрій педагогічний репертуар учнів музичних шкіл суттєво збагатився і став улюбленою формою серед дітей та юнацтва. З’явились багато професійних конкурсів з цього жанру фортепіанного виконання.

У виконанні учнівських тріо та дуетів дитячої музичної школи прозвучали популярні твори класиків (Л. Бетховен, В.А. Моцарт, Й. Гайдн, М. Лисенко і т.д.), сучасних українських авторів (Л. Шукайло, Н. Шимши, А. Іванько і т.д.), обробки відомих народних пісень та музика з кінофільмів та мультфільмів.

На заході було дуже багато гостей, батьків, викладачів та учнів. Вони отримали велике задоволення від такого різнобарвного концерту.

Дякуємо всім учням та викладачам, які подарували такий чудовий вечір.